Sport Heritage Serisi Motosikletler

XSR 900

XSR900, bu işi biliyor. Rakipsiz yarış geleneğinden etkilenilerek son teknoloji ile sunulan heyecan verici bir sürüş deneyimi. Yamaha'nın yeni mühendislik harikası, retro tasarımıyla zamana meydan okuyan klasik motosikletlere bağlılığını gösteriyor.

XSR 700 XTribute

1970'lerin sonunda Yamaha, motosiklet dünyasını XT500 ile değiştirdi. Anında çok satanlar arasına giren hafif, sade ve sürmesi eğlenceli olan motosikletin efsanevi statüsü bugün de sürmektedir.

XSR 700

XSR700 dikkatleri üzerine çekiyor. Saf, keyifli bir motosiklet deneyimi için tarihi ikonlardan esinlenilerek zamana meydan okuyan bir his uyandıracak şekilde tasarlandı, geleceğin teknolojisiyle hayat buldu. Derin tork ve süper çevik şasisiyle mirasa değer veren motosiklet tutkunları için ideal.

XSR 125

Stil sahibi XSR125, sizi gitmek istediğiniz yere daha kısa sürede ulaştırmak için gereken her şeye sahip. Zamana meydan okuyan şık görünümü ve göz alıcı renkleri nereye giderseniz gidin dikkat çekiyor. 125 cc 11 kW gücündeki motoru ve çevik yol tutuşuyla işe veya okula gitmek için çıkılan her yolculuğu, kalabalık toplu taşıma araçlarına kıyasla çok daha eğlenceli hale getiriyor.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand