YZF R Serisi Motosikletler

YZF-R1M

Yeni YZF-R1M ile, tüm zamanların en gelişmiş Yamaha üretimi pist motosikletine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. M1'den ilham alan yeni, daha aerodinamik karbon gövdeye bir göz atın. Bu yarış odaklı motosikletin başka hiçbir makineye benzer biçimde üretilmediği açık.

YZF-R1

Kaliteden taviz vermeden geliştirilen, en sofistike motor ve şasi teknolojisiyle inşa edilen yeni YZF-R1, Yamaha'nın en üst düzey supersport motosikletidir.Yedi adet ayarlanabilir elektronik sürücü yardımcısının her birine, YRC sistemi aracılığıyla saniyeler içinde ince ayar yapılabilir.

YZF-R6

YZF-R6, caddelerde bir efsanedir ve son yıllarda alınan 3 Supersport World başarısıyla yarış pistinde de birinci olduğunu kanıtlamıştır. Bu MotoGP'den türetilmiş yarış motosikletine bir kez bindiğinizde Yamaha'nın heyecan verici dünyasına adım atmış olacaksınız.

YZF-R25

R-World sizi çağırıyor. Çünkü yeni YZF-R25, performansı, kaliteyi ve tarzı artırmak için tasarlanmış olan yeni özelliklerle donatılmış olup, bu özellikler sayesinde heyecan verici bir model haline gelmiştir.

YZF-R25 MONSTER.

R-World sizi çağırıyor. Çünkü YZF-R25 Monster Energy Yamaha MotoGP modeli çeşitli performans özelliklerini tamamlayan ve yarışlardan esinlenilen seçkin görünümüyle, A2 ehliyetine sahip her sürücü için heyecan verici bir model haline geliyor.

brand
brand
brand
brand
brand