YZF R Serisi Motosikletler

YZF-R1M

Yeni YZF-R1M ile, tüm zamanların en gelişmiş Yamaha üretimi pist motosikletine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. M1'den ilham alan yeni, daha aerodinamik karbon gövdeye bir göz atın. Bu yarış odaklı motosikletin başka hiçbir makineye benzer biçimde üretilmediği açık.

YZF-R1

Kaliteden taviz vermeden geliştirilen, en sofistike motor ve şasi teknolojisiyle inşa edilen yeni YZF-R1, Yamaha'nın en üst düzey supersport motosikletidir.Yedi adet ayarlanabilir elektronik sürücü yardımcısının her birine, YRC sistemi aracılığıyla saniyeler içinde ince ayar yapılabilir.

YZF-R7

Yamaha R-Serisi modelleri 20 yılı aşkın süredir binlerce sürücüye heyecan verici bir deneyim yaşatıyor. Yeni nesil sürücüleri R Dünyasında karşılamaya hazır olan bu ürün yelpazesine şimdi keskin görünümlü bir model eklendi. Hızlı, çevik ve şık R7, spor performansı günlük eğlenceyle buluşturuyor.

YZF-R25

R-World sizi çağırıyor. Çünkü yeni YZF-R25, performansı, kaliteyi ve tarzı artırmak için tasarlanmış olan yeni özelliklerle donatılmış olup, bu özellikler sayesinde heyecan verici bir model haline gelmiştir.

brand
brand
brand
brand
brand