MT Serisi Motosikletler

MT-10 SP

Çekiş Kontrol Sistemi, Destekli ve Kaydırmalı Debriyaj ile Hızlı Vites Değiştirme Sistemi, 998 cc'lik motorun acımasız gücünü kontrol etmek için gereken teknolojiyi sunar. Güçlü doğrusal tork ve gelişmiş şasi kıvraklığı da bu motosikletin en iyi Hyper Naked modeli olmasına olanak tanır. Yamaha MT-10 SP: Karanlığın Hızı.

MT-10

Güç. Tork. Çeviklik. MT-10, uzun zamandır hasretinizi çektiğiniz motor. Bu, bugüne kadar üretilmiş en güçlü Hyper Naked motordur. Karanlığın bir üst seviyesine adım atmanızın vakti geldi.

MT 09 SP

Japonya'nın Karanlık Tarafına güç verenler asla yerinde saymaz. Özel MT-09 SP modelimiz, Yamaha'nın çok satan serisine en son katılan Hyper Naked oldu. Bu 3 silindirli üstün MT, gelişmiş teknik özelliklere ve yarış motosikletlerini andıran renklere sahiptir.

MT-09

Her şeyi değiştiren motosiklet, daha da keskin görünümlü ve daha gelişmiş teknolojiye sahip Hyper Naked'a dönüştü. Bu dinamik MT-09, günümüzün heyecan arayan sürücülerine sınıfındaki başka hiçbir motosikletin yapamadığı kadar ilham vermektedir.

MT-07

MT-07, Japonya'nın Karanlık Tarafından esinlenilerek Avrupa'yı ele geçirdi ve Yamaha'nın tüm zamanların en çok satan motosikletlerinden biri haline geldi. Neden bu kadar çok sürücünün bu heyecan verici Hyper Naked'ı kullanmayı seçtiğini görmek çok kolay.

Yeni MT-25

Yamaha'nın Hyper Naked motosikletleri heyecan yaşatmak için üretilmiştir. Güçlü tarzları ve adrenalin dolu performanslarıyla en çok satan MT modelleri, Avrupa'nın her yerinden sürücülerin gönlünü fethetti. Ve şimdi geliştirilmiş özelliklere ve ciddi sokak duruşuna sahip yepyeni bir MT-25 var.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand