Sport Touring Motosikletler

NIKEN GT

Müthiş çekiş ile ön takımda yoğun yol tutuşu hissi sunan NIKEN, her sürücünün özgüvenini arttıracak niteliktedir. En zorlu yol koşullarında bile inanılmaz viraj kabiliyeti sunar.

Tracer 9 GT +

Yeni TRACER 9 GT+; çok yönlülük, işlevsellik ve sürüş hakimiyetinde yeni seviyeler sunan sınıfının en iyisi teknik özelliklere sahip Yamaha'nın üstün Sport Tourer modelidir. Canınızın istediği yere gitme özgürlüğü sunarak hayatınızı zenginleştirme potansiyeline sahip bir motosiklettir.

Tracer 9 GT

Sport Touring hiç bu kadar güzel hissettirmemişti. TRACER 9 GT, yükünüz veya hızınız ne olursa olsun size en konforlu ve en güvenli sürüş deneyimini yaşatmak için ön ve arka sönümleme kuvvetini sürekli olarak ayarlayan elektronik yarı aktif süspansiyonla güçlendirilen seçkin teknik özelliklerle en yüksek düzeyde dinamik seyahat konforu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Tracer 9

Karşınızda Yamaha'nın dinamik yeni TRACER 9 modeli. Gelişmiş ergonomiye sahip şık ve aerodinamik yeni gövdesiyle her zamankinden daha hafif, daha hızlı ve daha kullanışlı olan bu birinci sınıf yeni nesil Sport Touring, sizi ve yol arkadaşınızı hayal gücünüzün sınırlarına taşımak için tasarlandı.

Tracer 700

Agresif yeni yüzü ve çok daha belirgin tarzıyla yeni Tracer 700, her sürdüğünüzde damarlarınıza adrenalinin pompalanması için tasarlanmıştır. İş sonrası veya hafta sonunda, bu dinamik Sport Tourer, olağanüstü performansı ve hafifliğinin sağladığı çeviklik ile sizi heyecanlandırmaya hazır.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand