Sport Touring Motosikletler

FJR1300AE Ultimate Edition

2001'de FJR1300, Sport Touring dünyasında performans ve kapasite konusunda çıtayı yükseltmişti. Yirmi yıllık başarıyı anmak için Yamaha, özel yeni FJR1300AE Ultimate Edition'ı yarattı. Üstün teknik özellikler ve zamana meydan okuyan siyah/altın kaplama ile FJR'nin ikonik statüsünü kutluyor.

FJR1300AE

FJR1300AE, elektronik olarak ayarlanabilir süspansiyon ve baş aşağı çatallarıyla üstün bir sürüş deneyimi sunuyor. 6 vitesli şanzımanı, çabuk hızlanma ve yüksek hızda rahat sürüş sağlarken A&S debriyaj sorunsuz vites küçültme olanağı sunuyor.

NIKEN GT

Müthiş çekiş ile ön takımda yoğun yol tutuşu hissi sunan NIKEN, her sürücünün özgüvenini arttıracak niteliktedir. En zorlu yol koşullarında bile inanılmaz viraj kabiliyeti sunar.

NIKEN

Benzersiz Yatabilen Çoklu Tekerlek (LMW) teknolojimize sahip bu fark yaratan, çok yönlü 3 tekerlekli motosikletin görünümü, sürüşü ve verdiği his, bildiklerinizin ötesinde. Virajlı yollar onun oyun alanıdır. Gelişmiş yol tutuşu sunan ikili yatabilen ön tekerlek ile NIKEN her dönüşü eksiksiz bir özgüvenle tamamlar.

Tracer 9 GT

Sport Touring hiç bu kadar güzel hissettirmemişti. TRACER 9 GT, yükünüz veya hızınız ne olursa olsun size en konforlu ve en güvenli sürüş deneyimini yaşatmak için ön ve arka sönümleme kuvvetini sürekli olarak ayarlayan elektronik yarı aktif süspansiyonla güçlendirilen seçkin teknik özelliklerle en yüksek düzeyde dinamik seyahat konforu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Tracer 9

Karşınızda Yamaha'nın dinamik yeni TRACER 9 modeli. Gelişmiş ergonomiye sahip şık ve aerodinamik yeni gövdesiyle her zamankinden daha hafif, daha hızlı ve daha kullanışlı olan bu birinci sınıf yeni nesil Sport Touring, sizi ve yol arkadaşınızı hayal gücünüzün sınırlarına taşımak için tasarlandı.

Tracer 700

Agresif yeni yüzü ve çok daha belirgin tarzıyla yeni Tracer 700, her sürdüğünüzde damarlarınıza adrenalinin pompalanması için tasarlanmıştır. İş sonrası veya hafta sonunda, bu dinamik Sport Tourer, olağanüstü performansı ve hafifliğinin sağladığı çeviklik ile sizi heyecanlandırmaya hazır.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand