Sport Touring Motosikletler

FJR1300AE Ultimate Edition

2001'de FJR1300, Sport Touring dünyasında performans ve kapasite konusunda çıtayı yükseltmişti. Yirmi yıllık başarıyı anmak için Yamaha, özel yeni FJR1300AE Ultimate Edition'ı yarattı. Üstün teknik özellikler ve zamana meydan okuyan siyah/altın kaplama ile FJR'nin ikonik statüsünü kutluyor.

FJR1300AE

FJR1300AE, elektronik olarak ayarlanabilir süspansiyon ve baş aşağı çatallarıyla üstün bir sürüş deneyimi sunuyor. 6 vitesli şanzımanı, çabuk hızlanma ve yüksek hızda rahat sürüş sağlarken A&S debriyaj sorunsuz vites küçültme olanağı sunuyor.

NIKEN GT

Müthiş çekiş ile ön takımda yoğun yol tutuşu hissi sunan NIKEN, her sürücünün özgüvenini arttıracak niteliktedir. En zorlu yol koşullarında bile inanılmaz viraj kabiliyeti sunar.

NIKEN

Benzersiz Yatabilen Çoklu Tekerlek (LMW) teknolojimize sahip bu fark yaratan, çok yönlü 3 tekerlekli motosikletin görünümü, sürüşü ve verdiği his, bildiklerinizin ötesinde. Virajlı yollar onun oyun alanıdır. Gelişmiş yol tutuşu sunan ikili yatabilen ön tekerlek ile NIKEN her dönüşü eksiksiz bir özgüvenle tamamlar.

Tracer 900 GT

Tracer 900'ün satışa çıkmasından bu yana rakiplerine göre üstün avantajlarıyla çok satan modeller arasına girmesi çok uzun sürmedi. Tracer 900, uzun mesafelerde konfor sağlayan etkileyici bir spor performans deneyimleme şansı vererek heeycanlı, çok yönlü ve sağlam Sport Tourer olarak kendini kabul ettirdi.

Tracer 900

Sport Touring dünyasına yüksek seviyede performans, duygu ve çok yönlülük getiren Tracer 900 binlerce sürücünün gönlünü fethetti. Avrupa'da en çok satılan motosikletten biri olan Tracer 900'ün sizin için yapabileceklerini keşfetmek için en doğru zaman.

Tracer 700

Agresif yeni yüzü ve çok daha belirgin tarzıyla yeni Tracer 700, her sürdüğünüzde damarlarınıza adrenalinin pompalanması için tasarlanmıştır. İş sonrası veya hafta sonunda, bu dinamik Sport Tourer, olağanüstü performansı ve hafifliğinin sağladığı çeviklik ile sizi heyecanlandırmaya hazır.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand