Sport Scooter Modelleri

TMAX Tech MAX

Sıkı çalışıyorsunuz. Gönlünüzce eğleniyorsunuz. Zaman, en değerli varlıktır. Ayrıca, orijinal tarzı ve kanıtlanmış kaliteyi takdir ediyorsunuz. Bu nedenle, TMAX Tech MAX'in sunabileceklerini gördüğünüzde alacağınız karar muhtemelen uzun süredir verdiğiniz en kolay ve en akıllı kararlardan biri olacak.

XMAX 250 Tech Max

Dinamik görünüm ve sınıfında lider işlevselliğiyle mükemmel performansın birleştirildiği yüksek teknik özellikli XMAX 250 Tech MAX, en üst düzey sürüş deneyimini yaşamak isteyen sürücüler için açık ara tek seçimdir. Yamaha, çok daha fazlasını sunan yepyeni bir modelle bu Sport Scooter'ı bir sonraki seviyeye taşıyor.

XMAX 250

Bu şık Sport Scooter'ın sunduğu özelliklerle XMAX 250'nin kendi kategorisinde en çok satan model olması hiç de şaşırtıcı değil. Dinamik yeni gövde tasarımı ve akıllı telefon bağlantısına sahip yeni yüksek teknik özellikli XMAX 250, her yolculuğu çok özel bir deneyim haline getirmek için tasarlanmıştır.

    Urban Scooter Modelleri

Tricity 300

Tricity 300, hayatınızı değiştirmeye hazır. 3 tekerlekli yapısı, yeni bir denge ve güven hissi sunar. Ayrıca, sınıfının en hafif ve en şık modeli olması itibarıyla şehir içinde hareket etmenin en akıllıca yoludur.

Tricity 155

İki seçeneğiniz var. Zamanınızı otobüs durağında, metroda sıkışarak, park yeri arayarak harcamak zorunda kalabilirsiniz veya zamanınızı dilediğiniz gibi geçirme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Daha iyi bir günlük yaşamın başlangıcı olabilir.

NMAX 155

NMAX 155 ile hafif bir scooterdan beklediğiniz tüm eğlence ve çevikliği yaşayabilir, ayrıca daha büyük güce sahip 155 cc motoru sayesinde daha çabuk hızlanma ve daha yüksek azami hız şeklindeki ilave avantajlardan da yararlanabilirsiniz!

NMAX 125

Sportif tarzdaki NMAX 125'i sürdüğünüzde günlük şehir içi yolculuğunuz katlanılacak bir deneyim olmaktan çıkarak keyfini süreceğiniz bir deneyim haline gelecek.

D'elight

Zaman, sahip olduğunuz en değerli şeydir ve sizin için önemli olan, şehrin içinde ve çevresinde olabildiğince şık ve verimli bir şekilde rahatça hareket edebilmektir. Eğlenceli ve sürüşü kolay olan bu ilgi çekici yeni şehir içi ulaşım aracı, kişisel ulaşım özgürlüğüne sahip olmanın en akıllı, en hızlı ve en ekonomik çözümlerden biridir.

NEO's

Yeni ve verimli şehir içi ulaşım çözümlerini düşünmek için doğru zaman. Sıkışık toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalmadan şehirde yaşamanın, çalışmanın ve seyahat etmenin basit ve erişilebilir yolları arandıkça herkesin şehir içinde seyahat etme şekli büyük bir dönüşüm geçiriyor. Ve işte yeni elektrikli scooter NEO's tam da bu zamanda sunuluyor.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand