Sport Scooter Modelleri

TMAX Tech MAX

Gelişmiş teknoloji, yenilikçi tasarım ve olağanüstü kalitenin gerçek değerini takdir ediyorsanız yeni TMAX Tech MAX, sizin için en iyi sport scooter olacaktır. Sınıfının en iyisi teknik özellikleri arasında elektrikli ön cam, hız sabitleyici ve ısıtmalı tutacaklar ve selenin yanı sıra My TMAX Connect ile tam bağlantı bulunur.

TMAX DX

En üst düzeyde lükse sahip maxi scooter'ı arıyorsanız hiçbir şeyden ödün vermeden motosiklet sınıfı dinamiklerle üst düzey konforu kusursuz bir şekilde bir arada sunan TMAX DX, doğru adresiniz.

XMAX 400 Tech Max

Başka hiçbir kompakt sport scooter, size stili, performansı, çok yönlülüğü ve seçkinliği bu kadar etkileyici biçimde birleştiren bir deneyim sunamaz. XMAX 400 Tech MAX, uzun mesafeli seyahatlerden hafta sonu kaçamaklarına, size daima daha fazlasını verir!

XMAX 400

Bu sport scooter, yaşamınızda büyük değişiklikler sağlayacak özellikler sunuyor. Dinamik ve çok yönlü XMAX 400, uzun mesafeli şehir içi yolculuklardan hafta sonu kaçamaklarına kadar her yolculuğunuz için idealdir.

XMAX 250 Tech Max

Seçkin XMAX 250 Tech MAX, efsanevi TMAX’ten yola çıkılarak geliştirildi. Sınıfının en etkileyici scooter’larından biri olması pek şaşırtıcı değil. Bu özel sürümün gerçekten benzersiz özellikleriyle, yollarda kesinlikle göze çarpacaksınız.

XMAX 250

Yeni yüksek kaliteli LCD göstergeleri, dinamik gövde, ikili LED ön farlar ve MAX ailesi tarzıyla, gelişmiş özellikli Yamaha XMAX, 250 spor scooter, isteklerinizi yerine getirir ve ihtiyaçlarınızı karşılar. Akıllı hareket edin. Hızlı hareket edin. MAX. Hareket edin.

XMAX 125 Tech Max

Bir dizi seçkin özellikle donatılan özel XMAX 125 Tech MAX, Yamaha’nın seçkin olmanın değerini bilen sizin gibi pratik sürücüler için tasarladığı premium 125cc spor scooter’dır.

XMAX 125

Yamaha'da şehir içi yolculukların her zaman eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. XMAX 125; sportifliğin, pratikliğin ve işlevselliğin mükemmel uyumunu sunarak her yolculuğu daha zevkli hale getirmek için tasarlanmıştır.

    Urban Scooter Modelleri

Tricity 300

Tricity 300, hayatınızı değiştirmeye hazır. 3 tekerlekli yapısı, yeni bir denge ve güven hissi sunar. Ayrıca, sınıfının en hafif ve en şık modeli olması itibarıyla şehir içinde hareket etmenin en akıllıca yoludur.

Tricity 155

İki seçeneğiniz var. Zamanınızı otobüs durağında, metroda sıkışarak, park yeri arayarak harcamak zorunda kalabilirsiniz veya zamanınızı dilediğiniz gibi geçirme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Daha iyi bir günlük yaşamın başlangıcı olabilir.

NMAX 155

NMAX 155 ile hafif bir scooterdan beklediğiniz tüm eğlence ve çevikliği yaşayabilir, ayrıca daha büyük güce sahip 155 cc motoru sayesinde daha çabuk hızlanma ve daha yüksek azami hız şeklindeki ilave avantajlardan da yararlanabilirsiniz!

NMAX 125

Sportif tarzdaki NMAX 125'i sürdüğünüzde günlük şehir içi yolculuğunuz katlanılacak bir deneyim olmaktan çıkarak keyfini süreceğiniz bir deneyim haline gelecek.

D'elight

Zaman, sahip olduğunuz en değerli şeydir ve sizin için önemli olan, şehrin içinde ve çevresinde olabildiğince şık ve verimli bir şekilde rahatça hareket edebilmektir. Eğlenceli ve sürüşü kolay olan bu ilgi çekici yeni şehir içi ulaşım aracı, kişisel ulaşım özgürlüğüne sahip olmanın en akıllı, en hızlı ve en ekonomik çözümlerden biridir.

Neo's 4

Şehir yaşamı çok şey vadediyor. Ancak, şehir yaşamının istenmeyen bir yönü varsa bu ulaşım için harcadığımız zaman ve paradır. Neo's 4, bu noktada devreye giriyor.

    Mobility

YS125

60 yıldan uzun bir süredir güvenilir şehir içi motosikletler üretiyoruz. Her gün sizin gibi yüz binlerce kişi, şehir içi yolculuklarında Yamaha'ya güveniyor. YBR125'in yerini alması için en az önceki model kadar güvenilir olan YS125'i tanıtıyoruz.

Crypton S

Türkiye’de 20 yıldan fazla süredir devam eden Crypton ismi, motosiklet severlerin kalbini fethetti. Crypton S; performans, güvenilirlik, tasarım ve kusursuz sürüş anlamına gelir.

brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand